Monday, June 18, 2018
Home Tags Dy ore

Tag: dy ore

Fatos Nano flet pas takimit me Edi Ramën: Nuk është cështje...

Pak minuta pas shperndarjes se lajmit per takimin mes Edi Rames dhe Ilir Metes, Fatos Nano ka dhene reagimin e tij te pare. "Nuk keni...

SOFT

VIP