15 C
Tirana
Thursday, October 19, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Dy ore

Tag: dy ore

Fatos Nano flet pas takimit me Edi Ramën: Nuk është cështje...

Pak minuta pas shperndarjes se lajmit per takimin mes Edi Rames dhe Ilir Metes, Fatos Nano ka dhene reagimin e tij te pare. "Nuk keni...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °