Sunday, November 19, 2017
Home Tags Durres

Tag: durres

Durrës, Gjykata lë në arrest me burg “mafiozin” Durim Keçi që...

Gjykata e Durrësit ka vendosur të lërë në burg pa afat me qëlim ekstradimin drejt Italisë të 42-vjecarit Durim Keçi, i ndaluar tre ditë...

Breshëri plumbash mbi “Audin” e Ervin Dalipajt, e pabesueshme si u...

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me masakrën e ndodhur ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës dhe më saktësisht në zonën...

Durrës, atentat me eksploziv në makinë, plagoset biznesmeni, në 2013 tentuan...

Nje makine ka shperthyer paraditen e te shtunes pranë Shkëmbit të Kavajës ne zonen e Durresit. Si pasoje ka mbetur u lenduar personi qe...

SOFT

VIP