Tuesday, January 16, 2018
Home Tags Durres

Tag: durres

Arrestohet 15-vjeçari nga Durrësi, ishte shpallur në kërkim për tentativë vrasje

Policia e Durrësit ka ndaluar një 15-vjecar, i cili së bashku me shtetasin me iniciale Gj.Sh kanë tentuar të vrasin me armë zjarri shtetasit J.B....

Durrës, Gjykata lë në arrest me burg “mafiozin” Durim Keçi që...

Gjykata e Durrësit ka vendosur të lërë në burg pa afat me qëlim ekstradimin drejt Italisë të 42-vjecarit Durim Keçi, i ndaluar tre ditë...

Breshëri plumbash mbi “Audin” e Ervin Dalipajt, e pabesueshme si u...

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me masakrën e ndodhur ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës dhe më saktësisht në zonën...

Durrës, atentat me eksploziv në makinë, plagoset biznesmeni, në 2013 tentuan...

Nje makine ka shperthyer paraditen e te shtunes pranë Shkëmbit të Kavajës ne zonen e Durresit. Si pasoje ka mbetur u lenduar personi qe...

NJOFTIM

Njoftim për shitje asetesh nga Shoqëria PLUS Communication

Njoftim për shitje asetesh! Shoqëria PLUS Communication nxjerr në shitje një pjesë të aseteve të saj. Për të blerë pajisje të ndryshme, të tilla si:...

SOFT

VIP