Wednesday, January 17, 2018
Home Tags Droge lezhe

Tag: Droge lezhe

Policia sekuestron 335 kg marijuanë në Lezhë, pranga kryeplakut dhe 2...

Policia ka sekuestruar 335 kg marijuanë në proces tharje gjatë në operacioni të zhvilluar në Lezhë, ku ka arrestuar dy persona dhe ka shpallur...

Lezhë, arrestohen dy të rinj, policia u gjen drogë e armë

2 shtetas janë arrestuar në flagrancë si kultivues të bimëve narkotike. Poashtu është sekuestruar edhe një armë zjarri tip automatik, model 56.   Në kuadër të planit...

NJOFTIM

Njoftim për shitje asetesh nga Shoqëria PLUS Communication

Njoftim për shitje asetesh! Shoqëria PLUS Communication nxjerr në shitje një pjesë të aseteve të saj. Për të blerë pajisje të ndryshme, të tilla si:...

SOFT

VIP