Wednesday, January 17, 2018
Home Tags Dritan prifti

Tag: dritan prifti

“Ja po e kalova sëmundjen”, rrëfehet Gjinushi: Planet që kishim me...

Kreu i PSD, Skënder Gjinushi ka folur për ish-ministrin, Dritan Prifti i ndarë nga jeta një ditë më parë pas një sëmundje të...

Mesazhi i papritur i Dritan Priftit: Nuk kandidoj nga sëmundja, por...

Ish-deputeti dhe ish-ministri Dritan Prifti ka habitur me nje mesazh te publikuar ne rrjetet sociale. Ai shprehet pas publikimit te listave te kandidateve per deputete,...

NJOFTIM

Njoftim për shitje asetesh nga Shoqëria PLUS Communication

Njoftim për shitje asetesh! Shoqëria PLUS Communication nxjerr në shitje një pjesë të aseteve të saj. Për të blerë pajisje të ndryshme, të tilla si:...

SOFT

VIP