22 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Dritan prifti

Tag: dritan prifti

Mesazhi i papritur i Dritan Priftit: Nuk kandidoj nga sëmundja, por...

Ish-deputeti dhe ish-ministri Dritan Prifti ka habitur me nje mesazh te publikuar ne rrjetet sociale. Ai shprehet pas publikimit te listave te kandidateve per deputete,...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
21 ° C
21 °
21 °
60%
1.5kmh
40%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °