16 C
Tirana
Tuesday, October 17, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Drini derveni

Tag: drini derveni

Krimi i pasionit në Fier, 29-vjecarja e vrarë nga i dashuri,...

Një ditë pas tragjedisë në Fier ku mbetën të vrarë Drini Derveni dhe Ermira Arapi, grupi hetimor jep të dhëna të reja. Bëhet fjalë për...

Detaje të tmerrshme për vrasjen në Fier, Drini Derveni qëlloi të...

Të tjera detaje kanë dalë nga vrasja e dyfishtë në Fier. Policia thotë se 32 vjeçari Drini Derveni, ka qëlluar me plumb pas koke 29...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
fog
11 ° C
11 °
11 °
93%
1kmh
0%
Wed
24 °
Thu
22 °
Fri
21 °
Sat
16 °
Sun
21 °