16 C
Tirana
Monday, September 25, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Doreheqja e ministrit

Tag: doreheqja e ministrit

Jo vetëm Saimir Tahiri, të hënën ndryshime të tjera në Qeveri

Burime zyrtare nga PS dhe nga Qeveria, kanë thënë se pas largimit të ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, ndryshime të tjera pritet të ndodhin...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
87%
1kmh
90%
Tue
19 °
Wed
22 °
Thu
24 °
Fri
23 °
Sat
18 °