Monday, July 16, 2018
Home Tags Doreheqja e ministrit

Tag: doreheqja e ministrit

Jo vetëm Saimir Tahiri, të hënën ndryshime të tjera në Qeveri

Burime zyrtare nga PS dhe nga Qeveria, kanë thënë se pas largimit të ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, ndryshime të tjera pritet të ndodhin...

SOFT

VIP