16 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Domart konjari

Tag: domart konjari

Prokuroria dërgon në gjyq bosin e drogës Domart Konjari, trafikoi kokainë...

Burimet zyrtare njoftuan diten e sotme se Prokuroria për Krime të Rënda përfundoi hetimet dhe dërgoi për gjykim shtetasin Domart Konjari, i akuzuar si...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
93%
1.4kmh
75%
Wed
21 °
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °