Tuesday, July 17, 2018
Home Tags Domart konjari

Tag: domart konjari

Në kërkim për vrasjen e të fortit të Tiranës, avokati: Ja...

Shtetasi ne kerkim Domart Konjari, i dyshuari kryesor për vrasjen e Devi (Defrim) Kasmit nuk ndodhet në Shqipëri. Keshtu pretendon avokati që mbron interesat...

Prokuroria dërgon në gjyq bosin e drogës Domart Konjari, trafikoi kokainë...

Burimet zyrtare njoftuan diten e sotme se Prokuroria për Krime të Rënda përfundoi hetimet dhe dërgoi për gjykim shtetasin Domart Konjari, i akuzuar si...

SOFT

VIP