Wednesday, February 21, 2018
Home Tags Djali sinan hoxhes

Tag: djali sinan hoxhes

Djali i Sinan Hoxhës një “engjëll” i vërtetë!

Rreth një viti më parë këngëtari më i dashur i shqipëtaëve, Sinan Hoxha u pagëzua me statusin baba dhe kjo sigurisht ishte eksperienca më...

LAJMET E FUNDIT

SOFT

VIP