22 C
Tirana
Friday, September 22, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Djali i tom doshit

Tag: djali i tom doshit

Djali i deputetit Tom Doshi, jeta mes makinave dhe orëve luksoze

Deputeti Tom Doshi njihet për pasurine, bizneset dhe jetën e tij luksoze. Ai konsiderohet si nje nga njerezit me te pasur ne Shqiperi, për shkak...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
22 ° C
22 °
22 °
33%
4.6kmh
40%
Sat
20 °
Sun
19 °
Mon
14 °
Tue
22 °
Wed
23 °