Monday, July 23, 2018
Home Tags Djali i isa mustafes

Tag: djali i isa mustafes

A e keni ditur se nusja e djalit të kryeministrit është...

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa ka një familje të mrekullueshme, familje kjo e cila përbëhet prej bashkëshortes se tij dy djemve dhe një vajze,...

SOFT

VIP