14 C
Tirana
Wednesday, September 20, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Djali i isa mustafes

Tag: djali i isa mustafes

A e keni ditur se nusja e djalit të kryeministrit është...

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa ka një familje të mrekullueshme, familje kjo e cila përbëhet prej bashkëshortes se tij dy djemve dhe një vajze,...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
thunderstorm with heavy rain
17 ° C
17 °
17 °
67%
12.3kmh
90%
Thu
13 °
Fri
17 °
Sat
20 °
Sun
21 °
Mon
22 °