20 C
Tirana
Tuesday, October 17, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Divorci

Tag: divorci

Hygerta Sako flet për divorcin: Me ish-bashkëshortin kam marrëdhënie fantastike

Gazetarja dhe moderatorja Hygerta Sako ka folur te “Rudina” për divorcin e saj. Ish-missi tashme personazh ne edisionet sportove ne RTSH, tha se Anës,...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
77%
1.1kmh
0%
Wed
23 °
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
16 °
Sun
21 °