Monday, February 19, 2018
Home Tags Divorci

Tag: divorci

Hygerta Sako flet për divorcin: Me ish-bashkëshortin kam marrëdhënie fantastike

Gazetarja dhe moderatorja Hygerta Sako ka folur te “Rudina” për divorcin e saj. Ish-missi tashme personazh ne edisionet sportove ne RTSH, tha se Anës,...

LAJMET E FUNDIT

SOFT

VIP