30.7 C
Albania
Sunday, June 25, 2017
Home Tags Diktatura

Tag: diktatura

Fatmir Xhafaj flet për herë të parë për akuzat: Ja raporti...

Fatmir Xhafaj, i emëruar nga kryeministri Edi Rama dhe i dekretuar nga presidenti Nishani si ministri i ri i Brendshëm ka reaguar sot per...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
23 ° C
23 °
23 °
73%
2.6kmh
0%
Mon
30 °
Tue
30 °
Wed
32 °
Thu
35 °
Fri
30 °