22 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Dhimiter poti

Tag: dhimiter poti

Rrjeti i baronit të drogës, Europoli arreston dy vëllezërit shqiptarë në...

Identifikohen dy vëllezërit shqiptarë që janë arrestuar në Bruksel si pjese e rrjetit nderkombetar te trafikut te droges. Ata mesohet se janë Dhimitër dhe...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
21 ° C
21 °
21 °
60%
1.5kmh
40%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °