Monday, July 23, 2018
Home Tags Dhimiter poti

Tag: dhimiter poti

Rrjeti i baronit të drogës, Europoli arreston dy vëllezërit shqiptarë në...

Identifikohen dy vëllezërit shqiptarë që janë arrestuar në Bruksel si pjese e rrjetit nderkombetar te trafikut te droges. Ata mesohet se janë Dhimitër dhe...

SOFT

VIP