Wednesday, July 18, 2018
Home Tags Devis xherahu

Tag: devis xherahu

“Ai është imi, mos e kërko më”, si ia mori burrin...

Ishte dhjetori i vitit 2011 kur këngëtari i njohur Devis Xherahu deklaroi publikisht se ishte ndarë nga gruaja pianiste dhe kompozitore, Paola Kondakçi. Ajo...

SOFT

VIP