15 C
Tirana
Saturday, September 23, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Devis xherahu

Tag: devis xherahu

“Ai është imi, mos e kërko më”, si ia mori burrin...

Ishte dhjetori i vitit 2011 kur këngëtari i njohur Devis Xherahu deklaroi publikisht se ishte ndarë nga gruaja pianiste dhe kompozitore, Paola Kondakçi. Ajo...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
20 ° C
20 °
20 °
52%
2.1kmh
0%
Sun
19 °
Mon
18 °
Tue
20 °
Wed
20 °
Thu
22 °