Thursday, July 19, 2018
Home Tags Deshmitaret

Tag: deshmitaret

Vrasja e Ervin Dalipajt, policia zbardh rrëfimet: Ja cfarë panë dëshmitarët

Pak ditë pas vrasjes së ish-oficerit Ervin Dalipaj dhe Juxhin Dautit, policia ka referuar në prokori rrëfimet e dëshmitarëve okularë që panë skenën sesi...

SOFT

VIP