16 C
Tirana
Monday, September 25, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Deshmitaret

Tag: deshmitaret

Vrasja e Ervin Dalipajt, policia zbardh rrëfimet: Ja cfarë panë dëshmitarët

Pak ditë pas vrasjes së ish-oficerit Ervin Dalipaj dhe Juxhin Dautit, policia ka referuar në prokori rrëfimet e dëshmitarëve okularë që panë skenën sesi...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
87%
1kmh
90%
Tue
19 °
Wed
22 °
Thu
24 °
Fri
23 °
Sat
18 °