12 C
Tirana
Tuesday, October 17, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Deshmitaret vip

Tag: deshmitaret vip

Gjykata pranon pyetjen e dëshmitarëve VIP në procesin ndaj Emiljano Shullazit

Gjykata për Krimet e Rënda diten e sotme zhvilloi seancën e radhës ndaj Emiliano Shullazit dhe 4 te bashkëpandehurve te tij. Ne nje vendim...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
mist
13 ° C
13 °
13 °
93%
1kmh
0%
Wed
24 °
Thu
22 °
Fri
21 °
Sat
16 °
Sun
21 °