Saturday, June 23, 2018
Home Tags Deshmitaret vip

Tag: deshmitaret vip

Gjykata pranon pyetjen e dëshmitarëve VIP në procesin ndaj Emiljano Shullazit

Gjykata për Krimet e Rënda diten e sotme zhvilloi seancën e radhës ndaj Emiliano Shullazit dhe 4 te bashkëpandehurve te tij. Ne nje vendim...

SOFT

VIP