23 C
Tirana
Monday, August 21, 2017
Home Tags Deputetja

Tag: deputetja

Deputetja më e re e parlamentit martohet në një ceremoni madhështore

Pas zgjedhjeve te 25 qershorit, ajo është një nga emrat më të rinj që bëhet pjesë e Parlamentit të Shqipërisë. Deputetja më e re...

Deputetja e PD zbulon akuzat e rënda për kundërshtarët e Bashës:...

Deputetja Albina Deda hapur ka dale kunder "opozitareve te opozites" me nje shkrim kritik ndaj zerave qe dolen kunder Lulzim Bashes dhe listave qe...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
thunderstorm
21 ° C
21 °
21 °
73%
2.1kmh
75%
Tue
23 °
Wed
26 °
Thu
28 °
Fri
30 °
Sat
32 °