Friday, January 19, 2018
Home Tags Deputetja

Tag: deputetja

Deputetja më e re e parlamentit martohet në një ceremoni madhështore

Pas zgjedhjeve te 25 qershorit, ajo është një nga emrat më të rinj që bëhet pjesë e Parlamentit të Shqipërisë. Deputetja më e re...

Deputetja e PD zbulon akuzat e rënda për kundërshtarët e Bashës:...

Deputetja Albina Deda hapur ka dale kunder "opozitareve te opozites" me nje shkrim kritik ndaj zerave qe dolen kunder Lulzim Bashes dhe listave qe...

NJOFTIM

Njoftim për shitje asetesh nga Shoqëria PLUS Communication

Njoftim për shitje asetesh! Shoqëria PLUS Communication nxjerr në shitje një pjesë të aseteve të saj. Për të blerë pajisje të ndryshme, të tilla si:...

SOFT

VIP