21 C
Tirana
Saturday, September 23, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Denis kasa

Tag: denis kasa

Arrestimi i vrasësve të Denis Kasës në Fier, policia publikon videon...

Policia publikoi videon e aksionit per kapjen e autoreve dhe zbardhjen e dokumentimin e plotë të ngjarjes së ndodhur më 08.01.2016 në Fier ku...

Fier, vrasja për drogë e Denis Kasës, kapet autori i dytë,...

Bie ne prangat e policise nje tjeter i akuzuar per vrasjen e Denis Kases me 8 janar 2016 ne rrugen Lushnje-Fier. Policia e Fierit ka...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
20 ° C
20 °
20 °
52%
2.1kmh
0%
Sun
19 °
Mon
18 °
Tue
20 °
Wed
20 °
Thu
22 °