16 C
Tirana
Monday, September 25, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Denim me vdekje

Tag: denim me vdekje

“Kërcënimet” e SHBA dhe BE-së, Erdogan: Unë e miratoj dënimin me...

Presidenti Rexhep Taip Erdogan, ka deklaruar se rikthimi i dënimit me vdekje do të ketë miratimin e tij në rast se parlamenti do të...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
19 ° C
19 °
19 °
72%
3.1kmh
75%
Tue
19 °
Wed
21 °
Thu
22 °
Fri
23 °
Sat
18 °