28 C
Albania
Wednesday, August 16, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Del hapur

Tag: del hapur

Majlinda Bregu del hapur kundër Lulzim Bashës: Kjo s`ka qenë kurrë...

Nga Majlinda Bregu Dua të ndaj sot shqetësimin tim të thellë me të gjithë miqtë dhe mbështetësit e Partisë Demokratike! Orët e mundësisë për të ndaluar futjen...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
31.8 ° C
31.8 °
31.8 °
42%
2.1kmh
32%
Thu
31 °
Fri
31 °
Sat
32 °
Sun
31 °
Mon
31 °