16 C
Tirana
Thursday, September 21, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Dekreti

Tag: dekreti

Dekreti i Nishanit, nënshtetësi për Ramush Haradinajn e të shoqen

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani dekreton dhënin e nënshtetësisë për Ramush Haradianajn dhe bashkëshorten e tij, Anita Haradinaj. Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës,...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
18 ° C
18 °
18 °
59%
0.7kmh
40%
Fri
17 °
Sat
20 °
Sun
18 °
Mon
22 °
Tue
22 °