Tuesday, July 17, 2018
Home Tags Dekreti

Tag: dekreti

Dekreti i Nishanit, nënshtetësi për Ramush Haradinajn e të shoqen

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani dekreton dhënin e nënshtetësisë për Ramush Haradianajn dhe bashkëshorten e tij, Anita Haradinaj. Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës,...

SOFT

VIP