Wednesday, January 17, 2018
Home Tags Debati ne PS

Tag: debati ne PS

Rebelohet Tom Doshi: Ministrat s`na hapin telefonin, të ikin ata që...

Deputeti i Partisë Socialiste Tom Doshi rebelohet ndaj ministrave të qeverisë së Ps dhe LSI. Bëhet me dije se në mbledhjen me dyer të mbyllura...

NJOFTIM

Njoftim për shitje asetesh nga Shoqëria PLUS Communication

Njoftim për shitje asetesh! Shoqëria PLUS Communication nxjerr në shitje një pjesë të aseteve të saj. Për të blerë pajisje të ndryshme, të tilla si:...

SOFT

VIP