18 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Debati ne PS

Tag: debati ne PS

Rebelohet Tom Doshi: Ministrat s`na hapin telefonin, të ikin ata që...

Deputeti i Partisë Socialiste Tom Doshi rebelohet ndaj ministrave të qeverisë së Ps dhe LSI. Bëhet me dije se në mbledhjen me dyer të mbyllura...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
21 ° C
21 °
21 °
60%
1.5kmh
40%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °