17 C
Tirana
Sunday, September 24, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags David Rockefeller

Tag: David Rockefeller

Vdes patriarku më i pasur në botë i David Rockefeller

David Rockefeller, i konsideruar si një ndër emrat më të mëdhenj të financave dhe ekonomisë amerikane të shekullit të 20-të, por edhe një ndër...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
light rain
18 ° C
18 °
18 °
77%
1kmh
90%
Mon
14 °
Tue
19 °
Wed
22 °
Thu
24 °
Fri
23 °