22 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Dasma

Tag: dasma

Zbulohen detaje dhe foto nga dasma e Fatos Nanos, Lulzim Bashës...

Pranë Bashkisë së Tiranës që nga viti 2001, Eda Turku njihet nga të gjithë si zonja që celebron çiftet para altarit. Është një punë e...

Publikohen fotot e dasmës së Sinan Hoxhës në Tiranë

Këngëtari i muzikës popullore Sinan Hoxha po martohet në Tiranë me të fejuarën e tij Andrra Destani. Në facebook janë publikuar ndërkohë edhe fotot e...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
21 ° C
21 °
21 °
60%
1.5kmh
40%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °