Tuesday, January 16, 2018
Home Tags Dasma

Tag: dasma

Zbulohen detaje dhe foto nga dasma e Fatos Nanos, Lulzim Bashës...

Pranë Bashkisë së Tiranës që nga viti 2001, Eda Turku njihet nga të gjithë si zonja që celebron çiftet para altarit. Është një punë e...

Publikohen fotot e dasmës së Sinan Hoxhës në Tiranë

Këngëtari i muzikës popullore Sinan Hoxha po martohet në Tiranë me të fejuarën e tij Andrra Destani. Në facebook janë publikuar ndërkohë edhe fotot e...

NJOFTIM

Rritja ekonomike në 2018, në varësi të zhvillimeve të brendshme

Flet Arben Malaj, ekspert i ekonomisë, ish-ministër i Financave: Ritmet e ulëta të rritjes së konsumit dhe kreditimit të biznesit në lekë dhe valutë,...

SOFT

VIP