16 C
Tirana
Monday, September 25, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Dashamir cajka

Tag: dashamir cajka

U tha se donte të vriste veten dy herë në Tiranë,...

Pak ditë më parë në të gjithë mediat si dhe sipas njoftimit të policisë u publikuar lajmi se i riu Dashamir Çajka ka tentuar...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
87%
1kmh
90%
Tue
19 °
Wed
22 °
Thu
24 °
Fri
23 °
Sat
18 °