27 C
Tirana
Sunday, August 20, 2017
Home Tags Dash gjoka

Tag: dash gjoka

Antimafia konfiskon pasuritë e të fortit të Shijakut Dash Gjoka

Prokuroria i konfiskon pasurine biznesmenit Dashamir Gjoka, nga Durrësi. Vendimi është marrë nga gjykata e shkallës së parë për Krime të Rënda, pas kërkesës...

Durrës, prokuroria dërgon në gjyq Dash Gjokën, prona me paratë e...

Prokuroria e Durresit perfundoi hetimet per pronat e Dashamir Gjokes ne Shijak. Sipas prokurorise dosja u dergua ne gjykate dhe Gjoka akuzohet per pastrim...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
29 ° C
29 °
29 °
35%
1kmh
0%
Mon
26 °
Tue
23 °
Wed
26 °
Thu
30 °
Fri
32 °