Monday, October 15, 2018
Home Tags Çiljeta Xhilaga

Tag: Çiljeta Xhilaga

Video, Ciljeta bën “cmenduri” për të parë “LIVE” Alban Hoxhën

Këngëtarja Ciljeta Xhilaga është nisur për të parë ndeshjen Partizani-Skenderbeu në Elbasan. Ciljeta ka publikuar një video, ku ecën me 120 km/h në aksin Tiranë- Elbasan...

Ciljeta Xhilaga paralajmëron këngën e re me foto super-seksi

Këngëtarja Ciljeta Xhilaga ka paralajmëruar se po punon për këngën e saj të re. Projekti titullohet "Aventura" dhe pritet të publikohet shumë shpejt nga këngëtarja. Ajo...

Ciljeta Xhilaga zhvishet në mbathje e reçipeta, pa make up

Ciljeta Xhilaga është zhveshur sërish, pa u trembur nga trupi i saj pas lindjes së të voglit Fernando. Dhe në fakt foto tregon që...

SOFT

VIP