Saturday, October 20, 2018
Home Tags Ciljeta xhilaga noizy

Tag: ciljeta xhilaga noizy

Ciljeta Xhilaga në shtrat me Noizyn

Eshte fjala vetem per nje truk artistik ne albumin e tyre te fundit. Noizy dhe Ciljeta e kane paralajmeruar kete krijim te tyre te fundit...

SOFT

VIP