12 C
Tirana
Tuesday, October 17, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Capja

Tag: capja

Hakmarrja e dy fiseve në Elbasan, arrestohet në Holandë atentatori i...

Shkelzen Hasanpapaj, i dyshuar për atentatin ndaj fisit Ccapja në Elbasan, është arrestuar në Holandë. Policia mësohet se është duke punuar që të bëjë dokumentimin...

Masakra e Elbasanit, policia ndjek 6 persona të dyshuar

Grupi hetimor nga Prokuroria dhe Policia është në pritje të përgjigjeve nga Policia Shkencore, rreth provave të gjetuara mbrëmjen e së mërkurës në lokalin...

Masakra në Elbasan, familja rivale me Capjat kërkon mbrojtje në polici

Familja Mema në Elbasan dhe Tiranë, kërkon mbrojtje nga policia e shtetit, pas maskarës së ndodhur në kryqëzimin e Krastës, ku mbetën të vrarë...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
mist
13 ° C
13 °
13 °
93%
1kmh
0%
Wed
24 °
Thu
22 °
Fri
21 °
Sat
16 °
Sun
21 °