Saturday, October 20, 2018
Home Tags Burg

Tag: burg

E dashura tregon bisedën, Izet Haxhia mesazh nga burgu: “Asnjë s’po...

I dashuri i saj Izet Haxhia është në burg ne Shqiperi ne perpjekje per te rihapur dosjen "Hajdari", ndersa e dashura e tij menaxhon...

EMRI/ Plagosi shqiptarin, e futi në makinë dhe e braktisi. Gjykata...

Gjykata italiane ka dhënë dënimin për Walter Anichini nga Padova, i cili akuzohet për plagosje me qëllim vrasjen e një shqiptari, që sipas tij,...

SOFT

VIP