Saturday, October 20, 2018
Home Tags Bore ne veri

Tag: bore ne veri

Bora dhe ngricat pushtojnë rrugët në veri të vendit, temperaturat deri...

Qarku i Kukësit që prej mëngjesit të djeshëm vazhdon të jetë i përfshirë me temperatura të ulëta e reshje dëbore me intesitet të dobët....

SOFT

VIP