Tuesday, January 16, 2018
Home Tags Bojkot

Tag: bojkot

Deklarata e Bashës: Nuk do ketë bojkot ndaj zgjedhjeve por…

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha tha se pas mbledhjes së grupit parlamentar, se opozita nuk ka deklaruar asnjëherë se do të bojkotojë zgjedhjet. Basha...

NJOFTIM

Rritja ekonomike në 2018, në varësi të zhvillimeve të brendshme

Flet Arben Malaj, ekspert i ekonomisë, ish-ministër i Financave: Ritmet e ulëta të rritjes së konsumit dhe kreditimit të biznesit në lekë dhe valutë,...

SOFT

VIP