Saturday, January 19, 2019
Home Tags Bllokimi i rrugeve

Tag: bllokimi i rrugeve

Bllokimi i rrugëve, policia: Procedim deputetit, kryetarit të PD e 14...

Policia njoftoi se ka nisur procedim penal për Arben Ristanin dhe Myslim Murrizin që drejtonin protestën e dites se sotme ne Lushnje ku ndodhi...

SOFT

VIP