17 C
Tirana
Monday, September 25, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Bledar P

Tag: Bledar P

Tiranë, u gjet i qëlluar me plumb pas veshi, nis hetimi...

Policia dhe prokuroria e Tiranës, nisin hetimet për vrasje, në lidhje me ngjarjen e gjetjes së trupit të shtetasit Bledar P. me një plumb...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
82%
3.1kmh
75%
Tue
19 °
Wed
21 °
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
21 °