Saturday, October 20, 2018
Home Tags Berisha

Tag: berisha

Nipi i Haklajve, kush është komandoja që “detyron” Berishën të fshihet?

Sipas te gjitha gjasave, nuk ka shqiptar që nuk e di historinë e fisit të “Haklajve” nga Tropoja, të cilët u shuan thuajse të...

Bregu bën deklaratën e rëndë ndaj Bashës: Berisha s`përsëritet, demokratët janë...

Deputetja demokrate Majlinda Bregu thotë se pjesmarrja ne protesten e sotme ishte larg nga ajo e 18 shkurtit. Boshllëqet e bulevardit sot, thotë Bregu, janë...

Berisha tregon kush i përgjoi Spartak Brahon e Ndre Legisin: Skeni...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e djeshme një audio-përgjim, një bisedë mes deputetit të LSI-së Spartak Braho, (kandidat për deputet për PS-në) dhe...

Cila ishte fyerja ndaj Berishës në miting që i vuri zjarrin...

Izet Haxhia, i dënuar me 20 vite burg si bashkëpunëtor në vrasjen e Azem Hajdarit ka rrëfyer në librin e tij “Kronika e Dhimbjes”,...

Ismet Haxhia: Urdhri në mesnatë i Berishës në ‘97, si u...

Ish-i dënuari me 20 vjet burg si bashkëpunëtor në vrasjen e Azem Hajdarit, Ismet Haxhia rrëfen në librin e tij “Kronika e Dhimbjes” të...

Valbona Duka: Unë vrasëse? Kjo është përgjigja ime për gazetarët e...

Valbona Duka, nje nga zerat qe kritikoi dhe akuzoi publikisht Fatmir Xhafen se fundi ne lidhje me krimet e diktatures dhe te qenit pjese...

Denoncimi tek Berisha: Ja një rekord tjetër i zi i Edvin...

Një qytetar i është ankuar ish-kryeministrit Berisha për cmimin e naftës në Shqipëri, i cili vazhdon të jetë i lartë në krahasim me shtetet...

Berisha publikon listën: Ja politikanët, zyrtarët e qytetarët që përgjohen prej...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar nje liste te permbledhur te personave qe sipas tij jane pergjuar nga ana e policise me pajisjen  ilegale qe...

Izet Haxhia: Berisha do ishte në burg po të flisja, pengoi...

Izet Haxhia, i dënuari në mungesë për vrasjen e Azem Hajdarit, njeheresh ish truproje e Berishes ne kohen e presidences, ka lëshuar sërish sot...

Berisha zbuloi arrestimin e Arben Frrokut: Policia shqiptare pengoi identifikimin

I pari që ka dhënë lajmin e arrestimit të Arben Frrokut në Hollandë ka qenë ish-kryeministri Sali Berisha. Diten e enjte, kohe pas deklarates...

SOFT

VIP