20 C
Tirana
Wednesday, September 20, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Belind Këllici

Tag: Belind Këllici

Belind Këllici zgjidhet kryetari i ri i FRPD

Belind Këllici është kryetari i ri i FRPD. Në përfundim të numërimit të votave ai është shpallur fitues me një diferencë të madhe votash...

Pas Greta Kocit, tërhiqen nga gara edhe dy kandidatë për kreun...

Dorëhiqen nga gara për kreun e FRPD edhe dy kandidatë të tjerë pas Greta Kocit. Njoftohet se Enri ceno dhe Lisandër Hoxha, kanë dhënë dorëheqjen...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
19 ° C
19 °
19 °
82%
1.5kmh
75%
Thu
12 °
Fri
17 °
Sat
20 °
Sun
21 °
Mon
22 °