15 C
Tirana
Monday, October 23, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Bashkim tahiri

Tag: bashkim tahiri

Shpërthimi në farmaci, Bashkim Tahiri: Do flas pasi të veprojë drejtësia

Ia kam lënë drejtësisë në dorë cështjen e shpërthimit në farmacinë time dhe pranë banesës. Kur të përfundojë punën e saj drejtësia do të...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °