12 C
Tirana
Thursday, October 19, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Banda shqiptare

Tag: banda shqiptare

Drogë dhe seks. Shkatërrohet banda shqiptare, ja kush ishte “bossi”

Policia italiane ka shkatërruar sot një bandë shqiptare që merrej me trafikimin e drogës. Organizata shqiptare e trafikimit të kokainës ishte e shpërndarë mes Busto...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °