Tuesday, May 22, 2018
Home Tags Ballist morina

Tag: ballist morina

Ballist Morina: Dua të shkoj në Izrael për të parë ndeshjen...

Autori i dronit në Beograd, Ismail Morina i njohur si "Ballisti" ka reaguar në lidhje me debatin në lidhje me tifozët dhe kombëtaren. "Tifozat...

Droni në Beograd, ja përgjigja e Ballist Morinës për Vucicin

Aq i informuar eshte Aleksander Vucici per cfare ka ndodhur ne vendin e tij saqe as emrin e autorit qe ngriti dronin ne Beograd...

Ballist Morina me Kallashnikov në Mitrovicë

Tifozi më i njohur shqiptar, Ballisti është parë në Mitrovicë me disa shokë të tij që në dorë kishin një kallashnikov dhe të gatshëm...

SOFT

VIP