18 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Balkan weblajme

Tag: balkan weblajme

E papritur, cfarë ka ndodhur me pamjen e Diego Maradonës?!

Legjenda e futbollit argjentinas, Diego Armando Maradona është shndërruar në një objekt talljeje nëpër rrjetet sociale, pasi pamja e tij e fundit i ka...

Kokëdhima qetëson Tom Doshin? “Ka pakënaqësi, por s`do ketë probleme”

Dy deputetët e Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima dhe Tom Doshi kanë drekuar së bashku gjatë zhvillimit të seancës parlamentare ditën e sotme pak orë...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
20 ° C
20 °
20 °
64%
1.5kmh
0%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °