30.7 C
Albania
Sunday, June 25, 2017
Home Tags Azem hajdari

Tag: azem hajdari

Rrëfimi i rrallë i Fatmira Hajdarit: Çfarë më tha Azemi para...

Fatmira Hajdari, foli për herë të parë pas vrasjes së bashkëshortit dhe babait të tre fëmijëve të saj, Azem Hajdarit, pesë muaj më pas....

Çfarë i uroi Fatmir Haklaj tropojanëve në 1998, nëntë muaj para...

Pas 7 pritash dhe atentatesh Fatmir Haklaj do mbyllte sytë përgjithmonë në 4 nëntor 1999. I akuzuari kryesor për vrasjen e Azem Hajdarit, do...

Izet Haxhia për vrasjen e shekullit: Nga cila zyrë doli Azem...

Izet Haxhia ka reaguar pas lakimit te emrit te tij ne emisionin e Blendi Fevziut ne lidhje me vrasjen e Azem Hajdarit. Haxhia reagon...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
23 ° C
23 °
23 °
73%
2.6kmh
0%
Mon
30 °
Tue
30 °
Wed
32 °
Thu
35 °
Fri
30 °