17 C
Tirana
Sunday, September 24, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Avion

Tag: avion

Londër-Nju Jork për 3 orë? Tashmë është e mundur…

Projekti i SHBA quhet “Boom” dhe është një avion supersonik i cili është i aftë të arrijë shpejtësinë 2600 kilometra në orë, afërsisht tre...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
light rain
18 ° C
18 °
18 °
77%
1kmh
90%
Mon
14 °
Tue
19 °
Wed
22 °
Thu
24 °
Fri
23 °