12 C
Tirana
Thursday, October 19, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Austri-shqiperi

Tag: austri-shqiperi

Miqësorja mbyllet 2-1, Austria, “macja e zezë” për Shqipërinë

Perfundon ndeshja miqesore mes Austrise dhe Shqiperise. Skuadra vendase fitoi ndeshjen me rezultatin 2-1. Austria duket se mbetet "macja e zeze" per Shqiperine pasi...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °