18 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Atentati ne vlore

Tag: atentati ne vlore

Atentati mafioz në Vlorë, dy viktimat po pinin kafe, zbulohet cili...

Erven Hyseni, pronar i lokalit ku ndodhi atentati në Vlorë, njëherësh edhe pronar i një hoteli dhe Televizionit Vlora, dyshohets e ka qenë objektiviti...

Atentat me silenciator në Vlorë, plagoset anëtari i bandës së “Gaxhait”

Nje atentat me arme ka ndodhur mbremjen e te dieles ne lagjen "Pavaresia" te qytetit te Vlores. Policia thote se eshte qelluar me arme zjarri...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
21 ° C
21 °
21 °
60%
1.5kmh
40%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °