16 C
Tirana
Monday, September 25, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Atentati ne sukth

Tag: atentati ne sukth

Vrasja e Ervin Dalipajt, zbardhet dëshmia e oficerit për atentatin e...

Grupi hetimor që po heton vrasjen e ish-oficerit të policisë Ervin Dalipaj dhe Juxhin Dautajt në Sukth rreth dy muaj më parë po has...

Atentati në Sukth, Ervin Dalipaj e Juxhin Dauti në hotel luksoz...

Të tjera detaje janë zbardhur pas dy muajsh nga atentati në Sukth të ish-shefit të Krimit Ekonomik në Tiranë, Ervin Dalipaj dhe mikut të...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
19 ° C
19 °
19 °
72%
3.1kmh
75%
Tue
19 °
Wed
21 °
Thu
22 °
Fri
23 °
Sat
18 °