Tuesday, October 16, 2018
Home Tags Astrit patozi

Tag: astrit patozi

Deputeti i PD godet ballazi Bashën: Marrëveshja me Ramën u paraqit...

Deputeti i Partisë Demokratike Astrit Patozi, ka postuar një shkrim në rrjetin social Facebook, më titullin “Kush nuk po e ha karremin e...

Basha e la jashtë listave, por Astrit Patozi i përgjigjet dilemës...

Nga Astrit Patozi Tani që mori fund ankthi i plotësimit të listës së PD dhe fushata mund të konsiderohet në kulmin e saj, po bëhen...

SOFT

VIP