19 C
Tirana
Wednesday, September 20, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Artur velo

Tag: artur velo

Burri doli nga burgu për ti thënë live se e donte,...

Eni Cobani ka publikuar sot nje video nga emisioni i djeshem "Shihemi ne gjyq" me te burgosurin Artur Velo dhe gruan e tij. Ne video...

Prekëse, burri del nga burgu për ti shprehur dashurinë gruas: “E...

Bashkëshortja e kishte braktisur pasi u burgos, dhe prej gjashtë muajsh nuk shihte vajzën 4-vjeçare. Emanuela vendosi të largohej nga shtëpia ku kishte jetuar me...

E pazakonta që ndodhi tek “E diela shqiptare”, i burgosuri hyn...

Dicka e pazakonte ka ndodhur diten e sotme në emisionin "Të shihemi në gjyq" me moderatore juristen e njohur Eni Cobani. Në sallën-studio te spektaklit,...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
19 ° C
19 °
19 °
82%
1.5kmh
75%
Thu
12 °
Fri
17 °
Sat
20 °
Sun
21 °
Mon
22 °