Wednesday, January 17, 2018
Home Tags Artan fuga

Tag: artan fuga

Parashikimi i akademikut: LSI mbase nuk del forcë e parë, por...

Akademiku Artan Fuga ka bërë një përshkrim të situatës politike në të cilën gjendet vendet kur ka mbetur vetëm një javë nga zgjedhjet elektorale.Akademiku...

Fuga: Cilat janë mesazhet e frikshme të “policit Edi Rama” në...

Akademiku i njohur Artan Fuga në një shenim analizues ne faqen e tij zyrtare ne Facebook, ne lidhje me spotin e ri të kryeministrit...

Artan Fuga i përgjigjet Henri Cilit: Të sfidoj, bëj publike doktoraturën...

Pedagogu dhe filozofi i njohur Artan Fuga, i pergjigjet akuzave te Henri Cilit me nje shenim te gjate ne faqen e tij ne Facebook....

Henri Çili i përgjigjet Artan Fugës: Je punist, more 400-500 mijë...

Botuesi i gazetës “Mapo”, Henri Çili i përgjigjet filozofit dhe pedagogut Artan Fuga për reformën në arsim, për bashkëpunimin me UET, raportet personale dhe...

Artan Fuga: Fevziut duhet ti kërkojnë falje nga cadra e protestës...

Nga Artan Fuga Bravo Blendi Fevziu ! ----------------------------------- Unë nuk jam ndonjë ndjekës i zjarrtë i emisionit "Opinion". Mbase e kam gabim. Eshtë formati që krijon probleme...

Artan Fuga kritikon gjestin e Erion Veliajt ndaj kombëtares: Ata janë...

Profesori i njohur Artan Fuga, nje nga personazhet akademike me me zë në Shqipëri, ka kritikuar gjestin e kryebashkiakut Erion Veliaj me dhenien e...

NJOFTIM

Njoftim për shitje asetesh nga Shoqëria PLUS Communication

Njoftim për shitje asetesh! Shoqëria PLUS Communication nxjerr në shitje një pjesë të aseteve të saj. Për të blerë pajisje të ndryshme, të tilla si:...

SOFT

VIP