Wednesday, September 19, 2018
Home Tags Arta marku

Tag: arta marku

Arta Marku pezullon nga detyra prokurorët Rovena Gashi e Dritan Gina,...

Pezullohen nga detyra dy prokuroret Rovena Gashi dhe Dritan Gina, burre e grua mes tyre. Vendimi eshte marre diten e sotme dhe eshte bere...

Goditja e 45 grupeve kriminale, Fatmir Xhafaj takim “kokë më kokë”...

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ndodhet në ambientet e Prokurorisë së Përgjithshme ku do të zhvillojë një takim me kryeprokuroren e përgjithshme të përkohshme...

Zbardhet padia e Dritan Ginës pas shkarkimit: Verifikoni gjendjen mendore të...

Zbardhet padia e ish-kryeprokurorit të Elbasanit, Dritan Gina. Padia u depozitua sot te Krimet e Rënda ndaj kryeprokurores Arta Marku. Gina kërkon pezullimin nga...

Priten arrestime, Arta Marku takim kokë më kokë në zyrë me...

Kryeprokurorja Arta Marku ka zhvilluar te enjten një takim me kreun e Shërbimit Informativ Helidon Bendo në Prokurorinë e Përgjithshme. Takimi nga i cili nuk...

Ndryshimi i parë i Arta Markut në Prokurori, i sfidon të...

Kryeprokurorja e re Arta Marku duket se preferon te qendroje larg vemendjes se medias. Ajo ka tri dite qe ka marre detyren dhe faqja...

Pyetet për tensionet në Kuvend, ja përgjigja e Arta Markut në...

Prokurorja e pergjithshme Arta Marku ka pasur sot perballjen e saj te oare me median. Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi kishte organizuar sot një aktivitet...

Arta Marku i shkon Llallës në zyrë, merr detyrën e kryeprokurores

Merr zyrtarisht detyrën prokurorja e re e përgjithshme, Arta Marku. Ajo ka shkuar ne zyre ne prokurorine e pergjithshme mengjesin e sotem dhe ka...

Bum kërkesash dhe mesazhe, flet Arta Marku: Sa ftesa për miqësi...

Gazetares Arta Marku i perkon nga sot, emri i saj me kryeprokuroren e përkohshme e Shqiperise. Ajo u zgjodh gjate votimit sot ne Kuvend...

Kjo nuk pritej! Dy deputetë të PD “votuan” për kryeprokuroren e...

Dy deputetë të PD rezulton të kenë votuar për kryeprokuroren e re të përgjithshme Arta Marku! Duket e cuditshme por nëse shikon procesverbalin e seancës,...

Basha: Prokurorja e re do shpëtojë Saimir Tahirin, tani nis beteja...

Kryetari i partisë Demokratike Lulzim Basha, ka folur para protestuesve të mbledhur jashtë sallës së Kuvendit, duke thene se opozita nuk do ta pranojë...

SOFT

VIP