12 C
Tirana
Thursday, October 19, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Arrestohen tom doshi e mark frroku

Tag: arrestohen tom doshi e mark frroku

Arrestimet e deputetëve, ja çfarë gjeti policia në banesën e Tom...

Një kompiuer portativ, laptop dhe një USB, janë gjetur nga oficerët e policisë gjyqësore gjatë kontrollit në banesën e deputetit Tom Doshi. Kontrolli në banesën...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °